НАШ САДОЧОК » Про нас


24 жовтня 2015 від atmen

1 

Назва закладуТОВ Дошкільний навчальний заклад (дитячий ясла-садок) “Затишок” 

Юридична адреса закладу

46001, Тернопільська область, м.Тернопіль, вул. Качали,1, тел. 0352-550023, 0352-550024, 0673530410

Садочок засновано
в 2001 році
Чинний Статут закладу
зареєстрований рішенням виконавчого комітету Тернопільської ради від 23.02.2004 р. № 25349301100020138
Завідуюча закладом
Денчик Галина Романівна
Тип дошкільного закладу
загальний
Проектна потужність садочку
40 місць
Мовний режим у садочку
українська мова
Режим роботи садочка
3 групи – з 11 годинним перебуванням
Списковий склад дітей
10-15 , кількість груп –3
Кількість груп і дітей ясельного віку
1 група - 10 дітей
Кількість груп і дітей дошкільного віку
2 груп - 30 дітей

 

 

Ми створюємо сприятливі умови для розвитку малюків, адже кожна дитина неповторна та унікальна. Для розвитку малюка необхідні такі умови: спокійна і довірлива обстановка, тісний зв’язок із сім’єю, професійні педагоги, розвивальні ігри, посібники, матеріали. Все це ви зможете знайти в нашому ТОВ Дошкільний навчальний заклад (дитячий ясла-садок) “Затишок” .

Дитячий ясла-садочок працює за програмами Міністерства освіти України «Дитина»«Малятко», а також в роботі використовуються елементи методик Зайцева, Нікітіна і Монтессорі.

Невелика кількість дітей у групах дозволяє використовувати індивідуальний підхід до кожної дитини, диференційоване навчання та особистісно-зорієнтоване виховання.

Завдяки новітнім методикам, накопиченому досвіду, відданості своїй справі і, врешті, професіоналізму, колектив ТОВ Дошкільний навчальний заклад (дитячий ясла-садок) “Затишок” зумів забезпечити функціонування оптимального середовища для виховання і навчання дітей. В такому середовищі домінує любов і творчість. У цій благодатній атмосфері діти дорослішають, розумнішають, вчаться дружити і поважати один одного. Вони набувають статусу особистості, тому що педагогам і вихователям вдається в кожній дитині виявити здібність, “родзинку”, фокусуючи своє відкриття на перспективу.

Ми вкладаємо у нашу роботу максимум енергії та позитивних емоцій, тому що займаємось тією справою, яку любимо і в яку віримо.

Ми працюємо для дитини!